WYNAJEM SPRZĘTU WYSOKOCIŚNIENIOWEGO

NLB jest jednym z wiodących producentów sprzętu wysokociśnieniowego na świecie. Działamy w skali globalnej od roku 1971 i pomogliśmy tysiącom klientów w wykonaniu ich zadań wodą pod ciśnieniem. Rozumiemy, że nie dla każdego klienta możliwe jest dokonanie inwestycji w zakup sprzętu, dlatego też urządzenia NLB oferowane są na wynajem. W naszej filii w okolicach Warszawy posiadamy szereg urządzeń dostępnych od ręki, z możliwością wynajmu na jeden dzień lub wiele miesięcy. Typowe urządzenia NLB oferowane w Europie montowane są na przyczepkach umożliwiających łatwy transport. Większe urządzenia zabudowane są w kontenerach.

W cenie wynajmu zawarte jest szkolenie z obsługi urządzenia oraz bezpieczeństwa przy pracach hydrodynamicznych. Szkolenie to, typowo odbywa się w naszej firmie, istnieje również możliwość przeprowadzenia go u klienta. Urządzenia w naszej flocie są nowe i sprawdzone. Gwarantujemy pewność, że klient będzie mógł się skupić na wykonywaniu zadania, a nie na naprawach urządzenia. Na życzenie klienta organizujemy transport po całej Europie. Najbardziej popularna jednostka z naszej floty to pompa serii 225, posiadamy całą gamę urządzeń o mocy 300KM. Typowa konfiguracja to: 1400 bar 87 l/min, 2800 bar 38 l/min, 1000 bar 110 l/min. Nasze urządzenia mają możliwość szybkiej konwersji układu wysokociśnieniowego dla różnych ciśnień i przepływów.

W celu uzyskania oferty, dokonania rezerwacji lub odpowiedzi na pytania dotyczące dostępności sprzętu, prosimy o kontakt pod numerem 22 750 36 06 lub drogą mailową marcin.sikorski@nlbusa.com.