NLB USA

Firma NLB Corporation, założona w Wixom, stan Michigan, USA, jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie produkcji pomp wysokociśnieniowych do czyszczenia hydrodynamicznego. Posiadamy bardzo szeroką gamę produktów począwszy na pompach wysokociśnieniowych jak i automatach do czyszczenia, oraz wszelkich akcesoriach. Oprócz szprzedaży sprzętu prowadzimy również wynajem dzięki czemu zwiększamy dostępność technologii szerokiej gamie klientów. Urządzenia NLB cechują się bardzo wytrzymałą konstrukcją, niskimi kosztami serwisowymi, łatwością obsługi oraz maksymalną wydajnością pracy i bezpieczeństwem operatora. Zapraszamy do odwiedzenia strony nlbcorp.com

NLB Corp Sp z o.o. to Europejska filia firmy NLB Corporation, jednego ze światowych liderów w dziedzinie produkcji pomp wysokociśnienionwych do czyszczenia hydrodynamicznego.  Posiadamy bardzo szeroką gamę produktów począwszy na pompach wysokociśnieniowych jak i automatach do czyszczenia, oraz wszelkich akcesoriach.

Oprócz szprzedaży sprzętu prowadzimy również wynajem dzięki czemu zwiększamy dostępność technologii szerokiej gamie klientów. Po wielu latach działalności poprzez sieć dilerską i sprzedaż bezpośrednio z USA do kluczowych klientów, otworzyliśmy filię celem bardziej intensywnego wsparcia klientów NLB dzięki lokalnemu serwisowi, natychmiastowej dostępności oryginalnych części zamiennych z naszego magazynu, szybkiej dostępności akcesoriów i materiałów użytkowych typu dysze, węże, lance, odzież ochronna itp.

Z myślą o europejskich klientach skonstruowaliśmy specjlane, bardziej kompaktowe wersje urządzeń NLB, które spełniają zamontowane na przyczepach, spełniają europejskie normly wagowe oraz posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty oraz atesty.  Zapraszamy do odwiedzenia naszej filii oraz kontaktu.